Kodokan Judo cz

Sensei Kondo

Projekt Kodokan Judo CZ propaguje Kodokan Judo v České republice. Kodokan Judo je celý název japonského bojového umění založeného profesorem Jigorem Kanem, rozšířeného po celém světě a známého jen jako Judo. Kodokan Judo využívá dva principy: minimální úsilí – maximální účinnost („Seiryoku-zenyo“) a vzájemný prospěch („Jita-kyoei“). První princip znamená využívat co účinněji svou sílu a umožňuje porazit i fyzicky silnějšího soupeře. Druhý princip učí vzájemnému respektu mezi lidmi neboť judo nemůžete cvičit sami.

Kodokan Judo

Sensei Kaji

Kodokan Judo je bojové umění navržené do nejmenších detailů tak, aby nedocházelo k nadměrnému opotřebení vašeho organismu. Judo vyučované jako bojové umění je velmi učinné pro reálnou sebeobranu. Správně prováděné Judo můžete studovat a aktivně cvičit i do vysokého věku. Jen soustavným cvičením můžete dosáhnout opravdového mistrovství. Judo rozvíjí také mentální schopnosti jako jsou vnitřní klid, sebeovládání, rozhodnost, trpělivost, soustředění atd.

Sensei Okada

Na těchto stránkách může najít informace o založení Kodokan Juda, historii u nás a o technickém systému Juda. Dále zde budou přehledy literatury, odkazy na zajímavé webové stránky a informace o organizacích, které se Judu věnují.

Kodokan Judo

Copyright © 2007-2020 Kodokan Judo czPotápěcí počítače pro náročné potápěče https://www.shearwater.cz/

Základní škola a Praktická škola Hodějovského 1654, Benešov https://zshodejovskeho.cz/

Created by © 2007/2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign